Promocja Szkoła 2023

cinek
10 lipca, 2023

Jak co roku o tej porze zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej promocji na artykuły papiernicze i szkolne. Jej zasady są bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy za kwotę minimum 70 zł i wszystkie produkty zostaną objęte rabatem 10%. Jedyne produkty, które nie są rabatowane to papier ksero oraz tusze i tonery. Posiadamy jeszcze grupę produktów, które są w atrakcyjnych cenach przez cały okres trwania promocji. Produkty które są aktualnie w specjalnych cenach znajdują się poniżej. Na tą stronę można również trafić skanując kod QR znajdujący się na banerze reklamowym.

Nasza promocja trwa od 17 lipca do 10 września 2023 r. Promocje nie łączą się ze sobą.

Dołożymy wszelkich starań, aby przygotowania do nowego roku szkolnego były jak najbardziej przyjemne. Zapraszamy serdecznie.

image1

Najpopularniejsze długopisy jednorazowe. Charakterystyczna pomarańczowa polistyrenowa, sześciokątna obudowa. Zakończenie i wentylowana skuwka w kolorze tuszu. Długość linii pisania 3.500 m. Atrament na bazie oleju, trwały, wodoodporny, szybkoschnący. Nie zawiera toksyn, metali ciężkich i PVC. Końcówka pisząca z węglika wolframu o średnicy 0,7 mm. Grubość linii pisania 0,3 mm.

image1

Odkryj zupełnie nowy wymiar w pisaniu. Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie silikonową końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Ergonomiczny uchwyt nowej generacji, sprawia że pióro idealnie układa się w dłoni zapewniając maksymalny komfort. Unikalny tusz Metamo jest idealny dla osób leworęcznych, ponieważ błyskawicznie zasycha na papierze. Dostępny w kolorach: czarny, niebieski, czerwony, zielony, lazurowy i fioletowy, pomarańczowy, różowy, jasnozielony.

image1 1

Farby plakatowe BAMBINO, 12 kolorów + 1 cielista GRATIS. Cechy produktu: czyste, nasycone barwy, możliwość użycia bez wody, nie skraplają się na podłożu, po wyschnięciu barwy zostają intensywne, odporne na działanie światła i ścieranie. Mogą być stosowane do malarstwa witrażowego, bezpieczne dla dzieci. Produkowane w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Słoiczki o pojemności 20 ml, kolorów 12+1 farba cielista GRATIS.

image1 2

Wysokiej jakości klej w sztyfcie, bezbarwny i bezwonny, zmywalny i niebrudzący. Zawiera PVP, nie zawiera kwasów ani rozpuszczalników. Przeznaczony do papieru, fotografii, tektury i tkanin. Szerokość klejenia 15 mm. Zgodny z normami ASTM oraz CE, przebadany w The Art Creative Materials Institute, INC. USA. 3 lata gwarancji.

image1 3

Taśma korekcyjna o szerokości 5 mm i długości 12 m, ergonomiczna, przeźroczysta obudowa zapewniająca widoczny poziom zużycia, system kontroli naprężenia taśmy, uniwersalne wykorzystanie na różnych rodzajach papieru.

image1 4

Numer 1 na świecie! Niedościgniony klasyk od 1971 roku. Zakreślacz fluorescencyjny i pastelowy z tuszem na bazie wody do pisania na wszystkich rodzajach papieru (również faksowym i samokopiującym). Pozostawiony bez skuwki nie zasycha nawet przez 4 godziny, a po zamknięciu ma właściwości regeneracyjne.

Udostępnij